Aktualności, editor-picks, Must Read, Wydarzenia
0

TARGI | 32. TARGI BEAUTY FORUM

TARGI | 32. TARGI BEAUTY FORUM

TARGI PIĘKNA

Jesienny sezon rozpoczniemy mocnym akcentem targowym. Już wkrótce (21-22.09.2019) otworzymy dla Was 32. Targi BEAUTY FORUM w Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO w Warszawie. W ciągu dwóch dni w jednym miejscu dostępna będzie cała profesjonalna kosmetyka w pigułce.

Mimo iż chętnie czerpiemy informacje z Internetu, nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania, osobistej rozmowy i poznania z bliska osób tworzących rynek kosmetyczny. Dlatego z roku na rok udoskonalamy ofertę targów BEAUTY FORUM. Ich bogata propozycja edukacyjna i atrakcyjny harmonogram prezentacji firmowych pozwolą Ci rozwinąć się zawodowo.

Z DUCHEM CZASU

Centrum Targowo-Konferencyjne GLOBAL EXPO to nowoczesna przestrzeń i kompleksowe rozwiązania dla wystawców i zwiedzających. Przejrzyście zaprojektowane będą strefy tematyczne targów, a mistrzostwa i konkursy otrzymają wygodną przestrzeń, odpowiadającą ich wysokiej randze. Dodatkowe miejsce przewidujemy dla wystawców w dwóch specjalnych działach: Strefie Exclusive i International Business Forum.
Ponownie gościć będziemy Fundację Piękniejsze Życie, która wspiera kobiety przechodzące leczenie onkologiczne.

INNOWACYJNY KONGRES

Ugruntowaną renomą i olbrzymią frekwencją cieszy się Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny. Najlepsi prelegenci i inspirujące wykłady, uzupełnione praktyką, przyciągają zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jak i młodzież, stawiającą pierwsze kroki w branży. Program Kongresu został pogrupowany w nowe kategorie tematyczne:
? PMU and LASH & BROWS ? makijaż permanentny i stylizacja brwi/rzęs
? NAIL ART & DESIGN ? profesjonalna stylizacja i zdobienie paznokci
? ACNE FORUM ? kompleksowa diagnostyka i terapia skór trądzikowych
? BEAUTY EXPERT ? kosmetologia zaawansowana w ujęciu interdyscyplinarnym
? FOOT EXPERT ? specjalistyczna pielęgnacja stóp i podologia
? HAIR & BODY ANTI-AGING ? holistyczna pielęgnacja i profilaktyka w trychologii i kosmetyce twarzy i ciała
? BEAUTY BUSINESS ? marketing, zarządzanie, psychologia biznesu
? MAKE-UP & STYLE ? profesjonalny makijaż i stylizacja

DWIE SCENY

Co nowego przygotowały na kolejny sezon firmy kosmetyczne, jakie dominują obecnie trendy i technologie, na co zwrócić uwagę w swojej pracy ? tego wszystkiego dowiecie się w programie prezentacji firmowych. Tym razem będą się one odbywać na dwóch osobnych scenach. Scena BEAUTY POINT będzie poświęcona najważniejszym nowościom kosmetycznym. Tutaj obejrzysz także emocjonujące ceremonie wręczenia nagród laureatom mistrzostw i konkursów.
Dla spragnionych wiedzy i atrakcji miłośników stylizacji i zdobienia paznokci oraz pielęgnacji stóp stworzyliśmy nowość ? scenę NAIL & FOOT POINT. Na żywo będzie można śledzić wystąpienia najlepszych stylistów i szkoleniowców z szeroko pojętej dziedziny dłoni i stóp. Publiczność będzie oklaskiwać zwycięzców mistrzostw przedłużania i zdobienia paznokci.

CZEKAMY NA ZWYCIĘZCÓW!

32. targi BEAUTY FORUM staną się areną prestiżowych mistrzostw i konkursów. Wśród nich m.in.

7. Polskie Mistrzostwa Stylizacji Rzęs, których tematem przewodnim jest VOLUME LASHES. Laureat pierwszego miejsca weźmie udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Stylizacji Rzęs podczas targów BEAUTY FORUM w Monachium 2019. Dla entuzjastów perfekcyjnych brwi, swoją premierę na targach będą miały Mistrzostwa Stylizacji Brwi PERFECT BROWS. Rejestracja uczestników trwa do 16 sierpnia 2019.

Więcej informacji na temat targów, kongresu oraz wszystkich mistrzostw znajdziecie na www.beauty-fairs.com.pl

 

Więcej informacji:
Health and Beauty Media Sp. z o.o.
tel. (22) 858 79 55
www.beauty-fairs.com.pl