Akademia Paznokcia, Aktualny numer, Artykuły, editor-picks, Must Read
0

Zdobień czar – czyli szaleństwo pyłków

Zdobień czar – czyli szaleństwo pyłków

Bez wątpienia efekty na paznokciach ? mimo zmian w trendach pozostają na topie. Jednego sezonu klientki będą chciały nosić stylizacje skrzące się metalicznym blaskiem, a innym razem ? delikatne syrenki. Nie wspominając już o efekcie Holo. Podstawą zjawiskowo wyglądających efektów są specjalistyczne produkty.

Baza to podstawa
W ofercie Indigo Nails znajdziecie dwie ?bazy? przeznaczone do zadań specjalnych ? czyli tworzenia zdobień. Po pierwsze ? Aqua Gel ? produkt, który pozwoli Ci stworzyć zdobienia przypominające akwarelowe obrazy. Ten produkt przeznaczony jest do wykonywania zdobień salonowych. Sprawdza się szczególnie przy zdobieniach mokre na mokre, snake skin i delikatnych nailartach. Aqua Gel pozwala na wykonywanie szybkich i efektownych zdobień. Jednakże w kontekście szalonych pyłków będzie nas bardziej interesował partner ? Effect Base.

Efektowne wsparcie
Effect Base to, jak już wspomnieliśmy na początku produkt, który zachwyci wszystkie fanki zdobień tworzonych poprzez wcieranie pyłków. Holograficzne, metaliczne i lśniące jak syrenka ? ogranicza was tak naprawdę wasza wyobraźnia. Co zyskujecie korzystając z Effect Base? Wydłużenie trwałości stylizacji. Pyłki stają się odporniejsze na ścieranie, a wasze Klientki mogą się cieszyć zjawiskową stylizacją przez dłuższy czas. Podstawę już mamy to teraz jeszcze tylko wybór odpowiedniego efektu. Jak się nie pogubić w takim gąszczu pyłków?

 

Oto mini przewodnik:

Metal Manix?
Ten nieomalże magiczny pyłek sprawi, że stylizacja będzie zachwycać unikalnym, połyskującym zdobieniem, z delikatnie widocznymi drobinkami. Dzięki Metal Manix? stworzysz kuszący i niezwykle kobiecy manicure, który ożywi look i sprawdzi się na każdą okazję.

Efekt Syrenki
Ten subtelnie mieniący się bardzo drobny pyłek w lekko cukierkowych odcieniach sprawia, że w ciągu kilku minut Twoja Klientka będzie się mogła cieszyć manicurem godnym prawdziwej księżniczki.
Efekt Holo
Nie wszystko złoto co się świeci? Racja, dlatego błyszczący efekt holo dostępny jest w kilku wariantach- nie tylko przyciągającym wzrok złotym odcieniu, ale też miedzi. Holo zdobienia świetnie prezentują się w minimalistycznych stylizacjach, np. z modnymi wiosną odcieniami nude.

Bogatą ofertę pyłków, efektów i wszelkich produktów przydatnych do stylizacji paznokci znajdziecie na stronie www.indigo-nails.com.