FAQ

Czy mogę oddać zaprenumerowany magazyn i otrzymać zwrot kosztów?
Nie, nie przyjmujemy zwrotów zamówionych i zapłaconych już egzemplarzy.

Jeśli moja praca zostanie opublikowana, czy otrzymam zapłatę?
Nie. Otrzymasz egzemplarz ?Akademii Paznokcia? z opublikowaną pracą.

Kto jest właścicielem praw autorskich zdjęć jakie przesyłamy do AP?
Właściciel praw autorskich 🙂 Wraz ze zdjęciami właściciel praw autorskich udziela nam pozwolenia na umieszczenie zdjęć w AP i być może, na użycie ich w celach promocyjnych.

Co muszę zrobić, żeby moje zdjęcia ukazały się w magazynie?
Prześlij nam emailem efekt końcowy, ukazujący zdobienie. Nasze redakcyjne głowy wymyślą koncepcję magazynu i jeśli Twoja praca się w nią wpasuje – skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o wykonanie zdobienia krok po kroku.
Wymagamy jak niżej:

  • paznokcie powinny być fotografowane prostopadle do aparatu tak, by paznokieć był widoczny z każdej strony. Jeśli zdjęcie przedstawia również inne obiekty lub twarz modelki, pamiętaj że to paznokcie są najważniejszą częścią zdjęcia i muszą być one idealnie widoczne. Zdjęcie powinno mieć wymiar co najmniej 640×480 pikseli – dla każdego kroku i 2000×1500 dla zdjęcia końcowego;
  • używaj krótkich i przejrzystych opisów do każdego z kroków;
  • Twoje dane do opublikowania: streszczenie Twojego doświadczenia, edukacji i sukcesów w konkursach, Twoje imię i nazwisko oraz nazwa zakładu w którym pracujesz, adres strony internetowej.

Czy mogę pisać artykuły?
Tak, Jeśli robisz to po raz pierwszy ? prześlij nam 10 tematów na które chciałabyś napisać artykuł. Redakcja wpasuje Twoje możliwości w koncepcję. Jeśli będą zbieżne- skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o napisanie artykułu.

Mieszkam za granicą. Czy mogę prenumerować AP?
Tak. Skontaktuj się z nami : d.wasilewska@akademiapaznokcia.pl w celu otrzymania szczegółowych danych.

Pamiętaj, że wszystkie promocje zamieszczone na naszej stronie internetowej są aktualne tak długo, jak widnieją na stronie !