Must Read, Relacje, Wydarzenia
0

Indigo Expert Club – lojalnościowy program Indigo pod lupą!

Indigo Expert Club – lojalnościowy program Indigo pod lupą!

Marka Indigo przygotowała specjalną ofertę dla swoich fanów. Indigo Expert Club to ekskluzywny program lojalnościowy dedykowany klientom marki Indigo. To dzięki niemu jako pierwsi dowiadują się o najnowszych produktach, promocjach, akcjach rabatowych, a także otrzymują wyłączny dostęp do kolekcji, które nigdy nie będą dostępne poza Indigo Expert Clubem!

Klubowicze, poza stałymi zniżkami na produkty z kategorii Indigo Home SPA, mogą liczyć na: wyłączny dostęp do kolekcji Blue Jeans (4 unikatowych odcieni kultowego jeansu inspirowanej powrotem do lat 90-tych) czy Lipstick (kolekcji odzwierciedlającej najgorętsze trendy w modzie, makijażu i stylizacji, która doskonale uzupełni look utrzymany w najmodniejszych w tym sezonie tonacjach fioletu). A oferta klubu rozwija się niezwykle dynamicznie ? najświeższe informacje znajdziesz na stronie: www.indigo-nails.com.Tam dowiesz się o kolekcjach, których nie dostanie nikt poza klubem oraz uzyskać dostęp do zakupu produktów nawet miesiąc przed tym, zanim trafią do regularnej sprzedaży.

– Indigo może się poszczycić naprawdę liczną grupą fanów, którzy nie tylko doceniają jakość oferowanych przez nas produktów, ale cenią sobie naszą markę jako partnera w biznesie czy markę, którą lubią, bo robi wszystko, by dostarczyć im najwyższej jakości produktów. Chcieliśmy tą lojalność szczególnie wyróżnić, bo przecież nawet najlepszy produkt nie miałby sensu gdyby nie klient, który go doceni. ? mówi Małgorzata Waszczyk-Cocińska, PR & marketing manager firmy ? Indigo Expert Club to ukłon w stronę naszych najwierniejszych fanów. Nie zwalniamy tempa i nieustannie opracowujemy specjalne promocje, akcje, konkursy i kolekcje, które będą dostępne tylko dla nich.

Indigo Expert Club ? dołącz teraz!

Jak można dołączyć do klubu? Wystarczy skorzystać z formularza dostępnego na stronie www.indigo-nails.com/program/ – kilka kliknięć wystarczy, by móc korzystać z klubowych benefitów. Na członków klubu czekają korzyści tj. 20% zniżki lub promocja 3+1 na produkty Indigo Home SPA do ciała, dostęp do limitowanych kolekcji, przedpremierowa sprzedaż nowości, a także cała masa akcji i promocji czasowych.

Program ruszył we wrześniu i okazał się bezprecedensowym hitem. W zaledwie kilka dni dołączyło do niego kilka tysięcy klientów, a ich liczba rośnie lawinowo w zasadzie z dnia na dzień, bo wieści o dostępnych w programie specjalnych promocjach szybko się rozchodzą, a marka Indigo od lat cieszy się ogromnym uznaniem.