Must Read, Relacje, Wydarzenia
0

Jesteś stylistą paznokci i zastanawiasz się jak usprawnić swoją pracę?

Jesteś stylistą paznokci i zastanawiasz się jak usprawnić swoją pracę?

Z pędzlami od Makear każda stylizacja, która wydawała się niemożliwa do wykonania, będzie niezwykle łatwa i przyjemna. Nasze pędzle zostały stworzone przez profesjonalne stylistki, które rozwiązały problemy pojawiające się w codziennej pracy.

Stworzyliśmy linię 5-ciu pędzli, którymi można wykonać nie tylko wyjątkowe zdobienia, ale też stylizację żelową. Jeśli interesujesz się sztuką nailartu to do wykonania najdrobniejszych szczegółów tj. cienkie kreski, ornamenty, szkice, kontury postaci czy kwiatów będzie idealny Master Art. Włosie tego pędzla mierzy 6 mm i jest niezwykle elastyczne, dzięki czemu nie ?strzela? na zakręcie podczas tworzenia, chociażby ornamentów. Jeśli jednak w takiej pracy lepiej Ci się sprawdza troszeczkę grubszy i dłuższy pędzelek, to koniecznie musisz poznać naszego Liner?a, którego długość włosia wynosi 9,5 mm. Pędzel ten będzie odpowiedni przede wszystkim do długich i cienkich linii przy zdobieniu geometrycznym, ale sprawdza się też przy malowaniu ornamentów i obrysów, cieniowaniu, piórkowaniu, zatracaniu granicy i wypełnianiu. Niektórym stylistom Liner, podobnie jak Master Art, może służyć jako pędzel uniwersalny. Kwestia wyboru długości włosia zależna jest od własnych preferencji. Stylistom technicznym Liner może posłużyć również do frencha konstrukcyjnego. Pędzelek ten nabiera optymalną ilość białego żelu, co ułatwi precyzyjne wyciągnięcie wąsów frencha.
Precyzyjne cieniowanie w metodzie mikropainting?u będzie przyjemnością dzięki naszemu Shader?owi, który został wykonany z precyzyjnie wyprofilowanego, bardzo delikatnego włosia Kolinsky o długości 6.5 mm. Ponadto, w łatwy sposób można nim wykonać technikę zhostovo, polegającą na malowaniu cieniowanych kwiatów. Idealnie sprawdzi się też do nakładania większej ilości produktów i wypełniania większych powierzchni zdobień. Wielu stylistom technicznym może się przydać również do aplikacji frencha, dzięki czemu aplikuje odpowiednią ilość produktu i w dokładny sposób dociąga sobie wąsy przy linii uśmiechu.
Zarówno Flat, jak i Owal to bardzo mięsiste, sprężyste pędzle do metody żelowej. Grubszy brzuszek oraz wysoka jakość włosia powoduje, że nabranie większej ilości gęstego produktu będzie wyjątkowo łatwe, a idealnie przycięte włosie nadal zapewnia precyzyjną pracę na najmniejszej powierzchni. Optymalne wymiary tak zbitego pędzla okażą się również idealne przy aplikacji cienkich warstw żelu, gdyż pędzelek idealnie trzyma formę, a produkt nie wchodzi pomiędzy włosie. Oba pędzle mają długość 9 mm, a szerokość 6 mm. Ten uniwersalny rozmiar będzie odpowiedni dla każdego stylisty. Flat charakteryzuje się tym, że jest kwadratowy, a jego równo ścięte włosie jest bardzo dobrze wyprofilowane. Flat niezbyt dobrze sprawdzi się jednak na wąskich paznokciach, dlatego specjalnie po to został stworzony Owal.
Ponadto, jeśli przedłużasz paznokcie na formach, to na pewno wiesz, że Twoja praca byłaby łatwiejsza, gdyby:
? papier formy był tak sztywny, a jednocześnie byłby podatny na rolowanie i wyginanie
? gdyby formy były na szerokich rolkach, nie trzeba byłoby się zmagać z prostowaniem form, a w szczególności tych końcowych!
? gdyby forma była w półmacie, a jej środek w jasnym kolorze, można byłoby z łatwością zobaczyć nałożony produkt, nawet ten przeźroczysty.
? gdyby folię pozostałą po formie dało się wykorzystać np. do czyszczenia pędzli albo jako podkładkę do aplikowania paintów,

? gdyby folia miała bardzo dużą powierzchnię sklejania, to jej użycie byłoby możliwe nawet na dużym, szerokim palcu (np. na kciuku),
? gdyby miała perforację,po której sklejeniu tunel byłby zawsze symetryczny,
? gdyby wycięcie tej formy było bardzo mocno pogłębione, to przy zaokrąglonych paznokciach byłoby większe prawdopodobieństwo, że ,,podejdzie??,
? gdyby na formie była linia pomocnicza taka, że po sklejeniu ta forma byłaby idealna pod migdał,
? i przede wszystkim? gdyby klej był tak mocny, że nie odklejałby się w lampie.
A wiesz, że formy Makear takie właśnie są ?
Nie wierzysz, że w to? Przekonaj się, testując je!
Nasze produkty to nie tylko wyjątkowy design, to przede wszystkim wynik pracy naszych profesjonalnych stylistek, które dążyły do rozwiązania codziennych problemów, które pojawiają się w codziennej pracy osób zajmujących się stylizacją paznokci.

Wszystkie nasze produkty dostępne są na www.makear.pl