Relacje, Wydarzenia
0

8. Targi BEAUTY FORUM & SPA – 23?24 września 2017r.

23?24 września 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbyła się 8. edycja targów BEAUTY FORUM & SPA. Dzięki rozdzieleniu duetu BEAUTY FORUM & SPA i Hair Forum Poland, tegoroczna impreza zyskała dodatkową przestrzeń, zapewniając profesjonalistom komfort zwiedzania i dostęp do jeszcze szerszej oferty wystawienniczej.
Profesjonalnie i komfortowo

Targi BEAUTY FORUM & SPA to obowiązkowa pozycja w kalendarzu jesiennych branżowych imprez dla profesjonalistów. Wrześniowy weekend targowy stanowił wspaniałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami, nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, zebrania nowych doświadczeń i zdobycia solidnej porcji wiedzy. Moc emocji i wrażeń zapewniły fascynujące mistrzostwa i konkursy.

TARGI W LICZBACH

  • ponad 230 wystawców
  • blisko 12 000 odwiedzających
  • 10 000 mkw. powierzchni wystawienniczej

STAWIAMY NA WIEDZĘ!

Przygotowana z uwzględnieniem aktualnych trendów i najświeższych zagadnień oferta edukacyjna Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego IFC spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Bilety na część wykładów zostały wyprzedane już w ramach przedsprzedaży internetowej. Wysoki poziom merytoryczny prelekcji, starannie wyselekcjonowana tematyka oraz imponująca wiedza i doświadczenie naszych wykładowców spotkały się z dużym uznaniem słuchaczy.

DLA ZAAWANSOWANYCH

Premierowy otwarty Kongres Kosmetyki Zaawansowanej BEAUTY FORUM ELITE, odbywający się na specjalnie przygotowanej scenie na hali głównej, przyciągnął profesjonalistów szukających innowacyjnych rozwiązań w zakresie anti-agingu i modelowania sylwetki. Kongres stanowił unikalne połączenie teorii i praktyki ? wykłady merytoryczne przeplatały się tu z ciekawymi prezentacjami firmowymi, gwarantując edukację na najwyższym poziomie.

SCENA MEETING POINT

To właśnie tu odbywały się rozstrzygnięcia mistrzostw i konkursów, uroczyste wręczenia nagród i wyróżnień, pokazy i prezentacje firmowe naszych wystawców oraz ceremonia uhonorowania laureatów w konkursie ?wSPAniałe miejsce na mapie urody?.

MISTRZOSTWA I KONKURSY

Podczas tegorocznych targów odbyły się następujące mistrzostwa i konkursy:

7. Mistrzostwa Facepainting Trophy
Tematem tegorocznych mistrzostw była ?Magia teatru?. Laureat I miejsca Marian Folga będzie reprezentował nasz kraj podczas Mistrzostw Świata Bodypainting, które odbędą się w czasie październikowych targów BEAUTY FORUM w Monachium.

7. Polskie Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White

Konkurs polegał na wykonaniu czarno-białego frencza za pomocą lakieru hybrydowego na obu dłoniach.
I miejsce zdobyła Karolina Paczocha.

5. Polskie Mistrzostwa Przedłużania Rzęs
Temat przewodni: Volume Lashes.
Laureatka mistrzostw Emilia Krawczyk weźmie udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Przedłużania Rzęs, które odbędą się podczas październikowych targów BEAUTY FORUM w Monachium.

KONKURS wSPAniałe miejsce na mapie urody 2017
W kategorii Beauty spa nagrodę otrzymał Day Spa w Grudziądzu (na podstawie franczyzy Yasumi), a w kategorii Hotelowe spa zwyciężył Urban Spa w Wellness Hilton Gdańsk.

Więcej informacji:
Health and Beauty Media Sp. z o.o.
tel. (22) 858 79 55
e-mail: targi@health-and-beauty.com.pl
www.beauty-fairs.com.pl
www.beauty-forum.com.pl

Dodaj komentarz