Relacje, Wydarzenia
0

Ekskluzywne warsztaty z Liliya Sereditskaya już za nami!

W dniach 15-17 listopada 2010 r. w siedzibie Redakcji ?Akademii Paznokcia? odbyły się ekskluzywne warsztaty z międzynarodową sławą Liliya Sereditskaya. Podczas trzech, bardzo pracowitych dni, uczestniczki doskonaliły metodę malowania farbami akrylowymi – ?chinese painting?.
Liliya jest przemiłą, ciepłą i pełną pasji osobą. Bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy, podczas ćwiczeń i pokazów daje z siebie wszystko. Aby zapewnić naszym uczestnikom pełen komfort, grupa liczyła tylko 18 osób, tak, aby każdy mógł skonsultować z Gwiazdą najdrobniejszy szczegół.


?Miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu prowadzonym przez Liliya Sereditskaya. Niezwykły profesjonalizm był widoczny już od pierwszych minut spotkania. Pokazała nam wiele nowych technik i ciekawych wzorów. Chętnie odpowiadała na wszystkie pytania, dzięki temu metoda ?one stroke? i ?chinese painting? nie miała dla nas żadnych tajemnic. Trzy dni warsztatów upłynęły w niezwykle miłej i twórczej atmosferze?– mówi Aleksandra Wąs uczestniczka spotkania.

Redakcja ?Akademii Paznokcia? bardzo serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom warsztatów za przemiłą atmosferę. Dziękujemy również bardzo serdecznie naszemu gościowi specjalnemu Liliya Sereditskaya za przekazanie naszym uczestniczkom swojej wiedzy i pasji. Mamy nadzieje na kolejne tak miłe i pracowite spotkanie.