Archiwalne, Wydarzenia
0

IV Dzień Stylisty – już 12 czerwca

Dzień Stylisty już po raz IV w Akademii Paznokcia – 12 czerwca 2014r. Zapraszamy!

  • Bony rabatowe na wiele produktów dostępnych w sklepie Euro Fashion Akademia Paznokcia i na produkty innych firm przy zakupie 48 numeru pisma Akademii Paznokcia.
  • Przy zakupie dowolnych produktów marki Olive Tree SPA Clinic za minimum 150 zł. szkolenie manicure otrzymasz gratis!!!*
  • Tylko w tym dniu, przy zakupie dowolnego szkolenia ze zdobnictwa, drugie szkolenie ze zdobnictwa otrzymasz gratis (do wyboru: one stroke, zhostovo, zdobienia akwarelowe, żel 3D , akryl kolor i żel kolor).*
  • Loteria fantowa marki ESN i Depi Care. Przy zakupie dowolnego produktu Euro Fashion za kwotę minumum 150 zł. czeka na ciebie los (z wyłączeniem Bielendy, Stapiza, Matrix, Refectocil, 1 dokument sprzedaży = los). KAŻDY LOS WYGRYWA!
  • Dla każdego Klienta, który w tym dniu przyjdzie do głównej siedziby lub do oddziału czeka 10 sztuk numerów archiwalnych Akademii Paznokcia gratis!!! Numery wybierane losowo do wyczerpania zapasów.
  • Wraz z Dniem Stylisty w siedzibie Euro Fashion Akademia Paznokcia w Pruszczu Gdańskim na stałe zostają udostępnione testery Morgan Taylor, umożliwiające klientom przetestowanie lakierów.
  • Przy zakupie produktów Hand & Nail Harmony i Gelish powyżej 77 zł. zestaw marketingowy Gelish gratis! W skład zestawu wchodzi plakat, wystawka na butelki Gelish, wizytówki do umawiania terminów w salonie, winietka reklamowa i naklejka na okno. Promocja obowiązuje przy zakupach na miejscu w siedzibie i oddziałach Euro Fashion Akademia Paznokcia i nie dotyczy zamówień wysyłkowych. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
  • Losowanie wystawki Morgan Taylor na 48 lakierów przy zakupie produktów Morgan Taylor o dowolnej wartości w dniach od 12.06. do 30.06. 2014 roku. Losowanie odbędzie się 1 lipca 2014 roku. Promocja obowiązuje przy zakupach na miejscu w siedzibie i oddziałach Euro Fashion. Odbiór nagrody na miejscu.

* szkolenia odbywają sie w głównej siedzibie firmy i w oddziałach w Bydgoszczy, Warszawie i Krakowie. Oferta ważna do 30 sierpnia 2014.

Czekamy na Was 12 czerwca 2014 roku w sklepie Euro Fashion Akademia Paznokcia w Pruszczu Gdańskim oraz w naszych oddziałach.

Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na Wasze pytania i doradzi przy wyborze produktów.

IV Dzień Stylisty