Relacje, Wydarzenia
0

IV Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie AFRODYTA – relacja

W Bydgoszczy w dniach 26-27 listopada 2011 roku podczas IV Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich AFRODYTA swoją ofertę prezentowały najlepsze firmy kosmetyczne oraz fryzjerskie, przedstawiciele rynku Spa i Wellness.

Hitem targów były IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Afrodyta 2011. Spośród nadesłanych 20 zgłoszeń, do finału zakwalifikowało się 5 uczestników. Wysoki poziom makijaży oraz publiczność podgrzewały atmosferę, a do tego nieubłagalnie mijający czas na każdy z etapów konkursu. Konkurs polegał na wykonaniu 2 makijaży: dziennego, na bazie którego wykonany został  makijaż wieczorowy na wielką galę.

Przedstawiamy laureatów tegorocznych mistrzostw:

  1. miejsce – Anna Czapnik
  2. miejsce – Rosińska Agnieszka
  3. miejsce – Brzozowska Małgorzata

Wyróżnienia – Rzymyszkiewicz Dominika i  Bolin Lidia

Spotkaniu towarzyszyły liczne wykłady, prezentacje i pokazy, min. Pokazy fryzjerskie Oyster Cosmetics – “OYSTER HAIR REVOLUTION”, Pokazy fryzjerskie, pt.. “POKAZ BAJECZNY” uczennic Niepublicznego Technikum Usług Fryzjerskich Nr 1 w Bydgoszczy, Pokaz Makijażu “Trendy Jesień-Zima 2011-2012”, wykład, pt. “Po co Ci kolagen”, Masaż odchudzający PLASTITERAPIA, Biologiczny piling “pBp” firmowym zabiegiem oraz nowości austriackiej profesjonalnej  firmy kosmetycznej DR Temt, Produkty Wellness, Najnowsze zabiegi kosmetyczne w pielęgnacji skóry w porze jesienno-zimowej, Nowości stylizacyjne Dashing Diva”

Na targach można było obejrzeć całą gamę nowości, jakie proponuje branża kosmetyczna i fryzjerska. Zwiedzający poszczególne stoiska mieli okazję nie tylko poznać ofertę danej firmy, ale i dokonać zakupów po atrakcyjnych, targowych cenach.

Targi Afrodyta to również świetna zabawa i miejsce nietypowych wydarzeń, takich jak Mistrzowskie Makijaże wykonane przez Mistrzynie Makijażu na Mistrzyniach – Świata w Cross Nordic Walking, Europy w lekkoatletyce oraz Polski w lekkoatletyce i kajakarstwie.

Branżowe spotkanie to także okazja do nagrodzenia najciekawszych produktów oraz firm wyróżniających się na rynku. Tytuł GRAND PRIX targów “AFRODYTA 2011” zdobyła firma TENEX Sp. z o.o. za  OYSTER ? maska koloryzująca do włosów DIRECTA oraz firma KATE BEAUTY PROFESSJONAL za urządzenie wyszczuplające i antycellulitowe. Wyróżnienia zdobyli  EM NAIL PROFESSIONAL za POLISH UV GEL ? lakier żelowy do kanicure hybrydowy, P. W. TAGO za Collagen “LA PURE” oraz SZWEDO GROUP S. C. za urządzenie do makijażu permanentnego.

W stosunku do roku ubiegłego liczba wystawców zwiększyła się, do 58 wystawców. Targi Afrodyta cieszą się coraz większym powodzeniem zarówno wśród wystawców, jak i potencjalnych klientów.
Kolejną, V edycję targów FRODYTA, mały jubileat zaplanowano na 24-25 listopada 2012 roku. Serdecznie zapraszamy!