Relacje, Wydarzenia
0

Warsztaty z Janą Duzanec w Akademii Paznokcia w Pruszczu Gdańskim

 W dniach 6-7 października 2014 roku odbyły się w Akademii Paznokcia w Pruszczu Gdańskim warsztaty prowadzone przez niezwykle utalentowaną Międzynarodową Instruktorkę EF Exclusive – Janę Duzanec.

Warsztaty cieszyły się bardzo dużą popularnością i frekwencją, wolne miejsca rozeszły sie niczym świeże bułeczki. Ze wzgledu na bardzo dużą ilość chętnych osób, warsztaty zostały podzielone na dwa dni. W jednym i w drugim dniu w spotkaniu uczestniczyło po 16 stylistów z całej Polski, którzy z wielkim zaciekawieniem chłonęli wiedzę przekazywaną przez Janę.

Zdobienia biżuteryjne na paznokciach z wykorzystaniem folii transferowej to hit tegorocznego sezonu jesiennego. Mnogość stosowanych wzorów wykonanych za pomocą “designer gel” i folii transferowej pozwala na ich szeroki wybór. Różnorodność zastosowań folii pozwala na wykreowanie niepowtarzalnych elementów stylizacji. Za pomocą folii w łatwy sposób można osiągnąć oszałamiający efekt. Folię można kłaść na paznokcie w całości bądź też użyć jej elementów do stworzenia metalicznych wzorów zależnie od potrzeby i fantazji.

Jana dokładnie pokazywała technikę nakładania folii, krok po kroku pokazała i opisała każdy szczegół zdobienia.

Jana z każdym uczestnikiem warsztatów pracowała indywidualnie. Każdy mógł dopytać, poprawić ewentualne błędy, skorygować niedociągnięcia. Nie zabrakło również ciepłego poczęstunku i dłuższej przerwy, podczas której można było porozmawiać z Janą. Na zakończenie rozdane zostały dyplomy uczestnictwa, a wszystkie osoby chętnie robiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

To były wyjątkowe warsztaty z niezwykle sympatyczną Janą Duzanec. Z niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, z Mistrzem w swoim fachu.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne uczestnictwo, a Janie jeszcze raz za to, że znalazła czas w swoim niezwykle napiętym grafiku, aby przylecieć do Polski i poprowadzić warsztaty w Akademii Paznokcia.