Aktualności, Wydarzenia
0

Konkurs z okazji Dnia Stylisty Paznokci

Konkurs z okazji Dnia Stylisty Paznokci – przyślij zdjęcie z najnowszym numerem “Akademii Paznokcia” w roli głównej i wygraj zestaw startowy do manicure hybrydowego.


Z przyjemnością przedstawiamy zdjęcia, których autorzy zostali nagrodzeni w konkursie z okazji Dnia Stylisty Paznokci. Dziękujemy za udział w konkursie!

konkurs

Regulamin konkursu :
1. Należy wykonać zdjęcie z najnowszym numerem pisma ?Akademia Paznokcia? (nr 56) w roli głównej.
2. Zdjęcia nie można publikować w innym piśmie branżowym oraz w Internecie do czasu publikacji wyników konkursu dnia 12 czerwca 2016 roku na stronie internetowej i stronie FB Akademii Paznokcia.
3. Czas trwania konkursu: 01.06.2016- 10.06.2016 roku.
4. Zdjęcia należy przesłać do dnia 10 czerwca 2016 r. na adres: dorota.kropidlowska@akademiapaznokcia.pl, podać swoje dane (imię, nazwisko i miejsce zamieszkania). W temacie wiadomości wpisujemy Dzień Stylisty Paznokci oraz swoje imię i nazwisko. Zdjęcia nadesłane po upływie czasu zgłoszeniowego nie zostaną dopuszczone do konkursu.
5. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość zdjęć.
6. Nadesłanie zdjęć jest równoznaczne ze zgodą na ich publikację w Internecie.
7. Redakcja zastrzega sobie prawo wyboru najciekawszych zdjęć i ich publikacji.
8. Prace będą oceniane pod względem kreatywności i pomysłowości.
9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wycofania zdjęcia konkursowego w przypadku, gdy uczestnik nie dotrzyma postanowień regulaminu bez podawania uzasadnienia.
10. Najlepsze zdjęcia, wybrane przez redakcję pisma ?Akademia Paznokcia? zostaną
nagrodzone. Do wygrania zestawy startowe do manicure hybrydowego ChiodoPro, lakiery firmy Color Club oraz balsamy i peelingi Olive Tree.