Relacje, Wydarzenia
0

Laureaci Złotego Medalu na targach beautyVISION 2013

Znamy już zwycięzców konkursu o Złoty Medal MTP na targach beautyVISION 2013. W tym roku po raz drugi ta znana i ceniona na polskim rynku nagroda została przyznana na nowych zasadach prawie miesiąc przed targami. Sąd Konkursowy uhonorował tym prestiżowym wyróżnieniem trzy produkty. Informacje o laureatach prezentowane będą podczas targów w Strefie Mistrzów ? specjalnym stoisku zlokalizowanym w centrum ekspozycji targowej. Tam zwiedzający będą mogli oddawać głosy na nagrodzone produkty. Głosować można już teraz na stronie internetowej Złotego Medalu (www.zlotymedal.mtp.pl). Produkt, który otrzyma największą liczbę głosów zwiedzających i internautów, zdobędzie prestiżowy tytuł ?Złoty Medal ? wybór konsumentów?.

Oto lista nagrodzonych:

Esencja Młodości ? zabieg anti-aging z komórkami macierzystymi

Bielenda Kosmetyki Naturalne sp. z o.o. s.k., Kraków

Zabieg oparty na nowym w kosmetologii aktywnym składniku PhytoCellTecTM Argan. To pierwszy składnik kosmetyczny ożywiający komórki macierzyste skóry właściwej. Wzmacnia funkcje metaboliczne skóry, nawilża i odżywia, uelastycznia, napina i zwiększa gęstość skóry, minimalizuje wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych, intensyfikuje procesy regeneracji skóry. Do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Dla wszystkich rodzajów cery po 35 roku życia; dla skóry młodszej ? jako zabieg rewitalizujący.

Preparat przeznaczony do mycia ciała w formie dźwięczącego żelu, zawierający olejek z pestek truskawek

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kaziemierza Pułaskiego w Radomiu, Wydział Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa, Katedra Chemii, Zakład Chemii Fizycznej i Nieorganicznej

Przed produktami do mycia ciała stawia się szereg wymagań: skuteczność, wysoka wydajność, działanie pielęgnacyjne. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom opracowano recepturę i technologię wytwarzania nowoczesnego środka przeznaczonego do mycia ciała w niespotykanej na polskim rynku formie ?dźwięczących żeli?. Atrakcyjna forma może być przesłanką do adresowania produktu do najmłodszych konsumentów. W produkcie zastosowano naturalne olejki roślinne wyodrębnione w procesie ekstrakcji z udziałem CO2.

Urządzenie LIPO FREEZE & FRACTIONAL RF V8

BEJING TOPLASER TECHNOLOGY Co, LTD / zgłaszający: Centrum Dystrybucji IMAGE Artur Mazurek, Konin

Ekskluzywna i innowacyjna aparatura, dzięki której można wykonać wiele różnych, skutecznych terapii odmładzających twarz i kształtujących nasze ciało. Posiada ciekłokrystaliczny, kolorowy ekran dotykowy i aż 6 różnych głowic zabiegowych. Dzięki technologiom zawartym w urządzeniu, wykonamy zabiegi: kriolipolizy, kriolipolizy w podciśnieniu, krioelektroforezy, lipokawitacji w podciśnieniu, frakcyjnego thermaliftingu skóry, frakcyjnej thermalipolizy ciała.