Relacje, Wydarzenia
0

Pokaz w Multikinie ? Gdynia

10 maja mieliśmy przyjemność po raz kolejny zagościć w Multikinie w Gdyni na przedpremierowym pokazie z cyklu ?Kino na obcasach?. O godzinie 20:00, 100 pań zasiadło na sali kinowej aby obejrzeć film ?Woda dla słoni?, a przy okazji wysłuchać prezentacji, którą jak zwykle przedstawiły Agnieszka Fosiewicz i Beata Potocka. Przedstawicielki Euro Fashion opowiedziały zebranym Paniom o firmie oraz przedstawiły ciekawe informacje dotyczące pielęgnacji stóp.

Prezentacja Beaty oraz Agnieszki została przyjęta z dużym entuzjazmem. Krok po kroku pedicure przy użyciu produktów Bio Creative Labs z linii Pedi Sation wzbudził duże zaciekawienie. Dziewczyny przygotowały dla zgromadzonych Pań wiele ciekawostek np. jak domowymi sposobami sprawić, aby nasze stopy wyglądały pięknie po zimie.

Wszystkie Panie, które tego dnia zasiadły na sali kinowej otrzymały upominek od Euro Fashion. W torebeczkach znalazły między innymi lakier China Glaze, saszetki z produktami Pedi Sation, katalogi oraz jeden numer Akademii Paznokcia. Serdecznie zapraszamy na następny pokaz!