Archiwalne, Wydarzenia
0

Przyślij do nas swoje zdobienie

Zajmujesz się na co dzień stylizacją paznokci, a może ich zdobnictwo to Twoja pasja? Jeśli chcesz podzielić się z nami swoją twórczością prześlij nam zdjęcia swoich prac. Najciekawsze prace zamieszczone zostaną w 48 numerze naszego pisma.
nadsylanie zdjec

Tematyka zdobień dotyczy czterech zakresów:

Zdobienia ślubne. Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety. W tym dniu wszystko musi być idealne i wspaniałe, zarówno suknia, jaki i fryzura, makijaż, czy paznokcie.

Kolory pastelowe. Kobiece, subtelne, zmysłowe i jakże kuszące. Piękne pastelowe kolory idealnie współgrają z jasnymi barwami delikatnych, kobiecych sukienek.

Soczyste lato. Dla tych z Was, które lubią kolorowe i dziewczęce wzorki. Latem zachęcamy do eksperymentowania z kolorem na paznokciach – odpowiednio dobrany staje się najważniejszym dodatkiem w stylizacji, potrafi zastąpić biżuterię, podkreślić kolor ubrań lub rozweselić cały strój.

Dalekie podróże. Może jesteście pasjonatkami niekonwencjonalnych technik zdobień zaczerpniętych z egzotycznych podróży. To coś dla miłośniczek awangardowych, niecodziennych i odważnych zdobień na światowym poziomie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił w stylizacji paznokci.

Regulamin:
1. Należy wykonać stylizację paznokci zgodną z wybranym tematem. Przy każdym zdobieniu należy w e-mailu napisać, którego tematu dotyczy. Praca powinna być twórcza i zgodna z przedstawionym zakresem.
2. Stylizacja powinna być wykonana na jednej lub dwóch dłoniach.
3. Długość paznokci i technika zdobienia dowolna.
4. Stylizacji nie można publikować w innym piśmie branżowym oraz w Internecie do czasu ich publikacji osób w piśmie ?Akademii Paznokcia?.
5. Zdjęcia stylizacji należy przesłać do dnia 31 marca 2014r. na adres: roza.skroban@akademiapaznokcia.pl .
6. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość zdjęć.
7. Zdjęcia nie mogą być po retuszu, rozmiar minimalny to 1536×2048.
8. Nadesłanie pracy jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
9. Nadesłanie zdjęć jest równoznaczne ze zgodą na ich publikację.
10. Redakcja zastrzega sobie prawo wyboru najciekawszych zdobień i ich publikacji.
11. Wszelkie pytania proszę kierować na podany wyżej e-mail.