Relacje, Wydarzenia
0

Szkolenie instruktorskie i pokaz Hand & Nail Harmony

W dniach 07 – 10 czerwca 2017 roku w siedzibie Euro Fashion Akademia Paznokcia w Pruszczu Gdańskim odbyło się szkolenie instruktorskie Hand & Nail Harmony. Szkolenie poprowadziła uzdolniona i znana na całym świecie ? Krasimira Petrova – posiadająca najwyżsy stopień instruktorski Hand & Nail Harmony.


Szkolenie skierowane było do doświadczonych już stylistów paznokci, z umiejętnością stosowania metody akrylowej i żelowej w stopniu zaawansowanym.

Podczas szkolenia przedstawione zostały produkty i najnowsze kolekcje Hand & Nail Harmony, m.in. kolekcja Selfie. Już pierwszego dnia uczestnicy poznali rewolucyjną nowość na rynku – POLYGEL. Krasimira pokazała równieź pracę systemem akrylu sypanego – DIP & BUFF. Podczas spotkania pojawiły się tkaże elementy prawidłowego i skutecznego prowadzenia szkoleń. Ostatniego dnia przeprowadzony został egzamin, w którym sprawdzono wiedzę teoretycznę uczestników, jak i ich umiejętności praktyczne.

Na zakończenie rozdano dyplomy potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

W niedzielę – 11 czercwa, odbył się pokaz firmy Hand & Nail Harmony, który również został poprowadzony przez naszego gościa specjalnego – Krasmirę Petrova. Zaprezentowane zostały w.w. nowości, tj. POLYGEL oraz DIP & BUFF, a także trendy w stylizacji paznokci salonowych.

To było niesamowite pięć dni! Dziękujemy wszystkim za udział i miłą atmosferę.
Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach i pokazach!