Relacje, Wydarzenia
0

Szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1

14 kwietnia 2016 roku w Euro Fashion Akademia Paznokcia w Pruszczu Gdańskim odbyło się szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 na marce CLD, które poprowadziły światowej sławy stylistki z Chorwacji ? Dijana Tosev ( Międzynarodowa mistrzyni stylizacji rzęs i brwi, profesjonalna wizażystka, właścicielka jednego z najpopularniejszych salonów piękności w Zagrzebiu, właścicielka centrum szkoleniowego przedłużania rzęs, stylizacji brwi i makijażu) oraz Martina Krajinowic Gulsun (Wykwalifikowany szkoleniowiec w podstawach 7 różnych technik objętościowych, właścicielka salonu piękności i centrum szkoleniowego przedłużania rzęs w Chorwacji, finalistka międzynarodowych mistrzostw ?Lash Artist of the Year 2015?).

Szkolenie dedykowane było dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę ze stylizacją rzęs. Na początku przedstawione zostały podstawowe informacje na temat przedłużania rzęs, omówiono teorię i produkty potrzebne do aplikacji rzęs, a także zasady pielęgnacji rzęs po zabiegu . Uczestniczki najpierw ćwiczyły prawidłowe posługiwanie się pęsetą i chwytanie rzęs, a następnie ćwiczyły aplikację rzęs na modelkach.

Spotkanie zakończyło się pamiątkowymi zdjęciami oraz wręczeniem certyfikatów, potwierdzających uczestnictwo w warsztatach. Dziękujemy wszystkim za udział w szkoleniu i miłą atmosferę, a Dijanie i Martinie za przekazaną wiedzę i profesjonalne poprowadzenie szkolenia.


Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/akademia.paznokcia