Relacje, Wydarzenia
0

Szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs techniką objętościową Russian Volume

Szkolenie z techniki objętościowej przedłużania i zagęszczania rzęs RUSSIAN VOLUME przeprowadzone zostało już w dzień po szkoleniu z metody 1:1, tj. 15 kwietnia 2016 roku w Euro Fashion Akademia Paznokcia w Pruszczu Gdańskim.

Warsztaty poprowadziły światowej sławy stylistki z Chorwacji ? Martina Krajinovic Gulsun (Wykwalifikowany szkoleniowiec w podstawach 7 różnych technik objętościowych, właścicielka salonu piękności i centrum szkoleniowego przedłużania rzęs w Chorwacji, finalistka międzynarodowych mistrzostw ?Lash Artist of the Year 2015?) i Dijana Tosev ( Międzynarodowa mistrzyni stylizacji rzęs i brwi, profesjonalna wizażystka, właścicielka jednego z najpopularniejszych salonów piękności w Zagrzebiu, właścicielka centrum szkoleniowego przedłużania rzęs, stylizacji brwi i makijażu), za co jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Szkolenie dedykowane było dla osób zaawansowanych, które ukończyły podstawowe szkolenie przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 oraz metodą objętościową, a także dla instruktorów przedłużania rzęs, którzy chcieli poszerzyć swoją wiedzę i poznać nowe tajniki pracy.
Na początku przedstawione zostały zastosowania kleju do aplikacji rzęs, a także podstawowe metody tworzenia wachlarzy oparte na zasadach geometrii i fizyki. Następnie omówiono zasady aplikacji objętościowej oraz pielęgnacja rzęs po zabiegu. Po części teoretycznej uczestniczki wykonywały ćwiczenia przy użyciu pęsety,a kolejno ćwiczyły aplikację rzęs na modelkach.

Podczas szkoleń ? zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych Martina i Dijana cały czas służyły pomocą i chętnie odpowiadały na wszystkie pytanie uczestniczek.

Mamy nadzieje na kolejne tak miłe i pracowite spotkanie.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku:
www.facebook.com/akademia.paznokcia