Aktualności, Wydarzenia
0

TARGI | 22 Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA | 5-6 października 2019

TARGI | 22 Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie

PO PROSTU PIĘKNY WEEKEND!

330 firm i marek z Polski oraz zagranicy, możliwość testowania i zakupu produktów w promocyjnych cenach, ponad 50 wydarzeń z udziałem światowej sławy mistrzów sztuki fryzjerstwa i wizażu, emocjonujące konkursy, trendy i nowości, porady ekspertów ? 22. edycja gdańskich Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA zapowiada się fantastycznie. Warto tu być! Bo to po prostu piękne targi.

BEAUTY SHOW, czyli obowiązkowy punkt programu.

Brazylijska samba, pełne przepychu kolory, pióra ? po prostu Karnawał w Rio! W tak niezwykły sposób – pokazem z udziałem finalistek Mistrzostw Wizażu i Stylizacji – oficjalnie rozpoczną się Targi Uroda. Od tej chwili będzie kolorowo, intensywnie i inspirująco, bo program wydarzeń wypełniony jest co do minuty ? pokazami mistrzów fryzjerstwa i wizażu, prestiżowymi konkursami i mistrzostwami.
Tu odbędzie się Finał 20-lecia Mistrzostw Makijażu Kobiety Dojrzałej z pokazami mistrzów i benefisem Jolanty Wagner z okazji jubileuszu 30-lecia pracy artystycznej. Tu odbywać się będą się gale i ceremonie wręczenia nagród w licznych konkursach towarzyszącym Targom.
W sobotę będzie można spotkać się z Gośćmi Specjalnymi Targów ? makijażystą gwiazd Harry J Glam (pokaz makijażu ?Gwiazdy na czerwonym dywanie?) oraz dziennikarką i prezenterką Dorotą Gardias (pokaz makijażu telewizyjnego). A także Dorotę Freaks tegoroczną zwyciężczynię NYX Face Awards, która zaprezentuje niezwykły pokaz mrocznej charakteryzacji The Devil?s Face. W niedzielę z makijażystką gwiazd Kasią Zarembą (pokaz Red Carpet Makke-Up) oraz mistrzami świata i Polski we fryzjerstwie z tegorocznym mistrzem świata z Paryza w kongruencji Hir Tattoo Design Piotrem Karczewskim.

DEERY DO KĄPIELI I AKADEMIA czyli premiery.

Podczas tegorocznej edycji URODY nie zabraknie nowości. KONGRES KOSMETOLOGICZNY – AKADEMIA TARGÓW URODA (sobota), gdzie najwyższej klasy eksperci w dziedzinie kosmetologii przedstawią trendy i kierunki rozwoju kosmetyki profesjonalnej, zastosowania najnowszych technologii w kosmetyce. ZATOKA PIĘKNA, to strefa, gdzie będzie można dowiedzieć się wszystkiego o zabiegach medycyny estetycznej. W programie wykłady, konsultacje ze specjalistami oraz debata. W STREFIE EKO URODA będzie można kupić kosmetyki naturalne, ekologiczne i wegańskie polskich manufaktur i producentów. Wziąć udział w warsztatach tworzenia własnych kosmetyków, pokazy produkcji kosmetyków naturalnych, a także nauczyć się japońskiego masażu twarzy.

DZIEŃ FRYZJERA – mistrzowie nożyczek i grzebienia w akcji.

Targowa niedziela tradycyjnie już poświęcona fryzjerskim trendom, rozpocznie się niezwykle – Konkursem ?FAST FADE FIGHT”. To będzie walka fryzjerów na szybkość i precyzję w wykonaniu strzyżenia męskiego skin fade w 15 minut! Pojedynki odbywać się będą w oktagonie, a sędziować je będzie międzynarodowe jury.
Dalej, będzie równie ciekawie. Mateusz Kępka (wicemistrz Świata we fryzjerstwie artystycznym) zaprezentuje najnowsze trendy fryzur wieczorowych, a Wojciech Karwat (World Champion Barber) i Beata Lewczuk (wicemistrzyni Europy i Eurazji) wykonają pokaz SUPER BARBER.
Międzynarodowy team Juran ART Group w pokazie New Grunge zaprezentuje co jest modne wśród młodzieży z największych miast europejskich. Natomiast w czasie warsztatów instruktorzy przedstawią schematy nowoczesnych salonowych strzyżeń.
Przez cały dzień będzie można też dopingować ponad 100 uczestnikom biorącym udział w konkursach fryzjerskich (13. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN, 6. Konkurs Międzyszkolny OPEN HAIR CUP 2019, 55 Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego).

Poprosimy o uśmiech ?

URODZIE towarzyszy akcja charytatywna Czesanie za uśmiech, której celem jest wsparcie podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom i promocja młodych talentów fryzjerskich. Jak co roku za datki wrzucone do specjalnie przygotowywanych puszek uczniowie szkół będą czesali chętne osoby. Uśmiechajmy się często! Nie tylko podczas Targów ?

LOOK &LEARN ? wykłady, warsztaty, szkolenia, prezentacje.

Targi URODA to także okazja do doskonalenia swoich umiejętności i kwalifikacji. Swoją wiedzę wzbogacić będzie można na specjalistycznych wykładach z zakresu podologii (Kongres Podologiczny, Gdańska Konferencja Podologiczna), kosmetologii (Kongres Kosmetologiczny AKADAEMIA TARGÓW URODA), bezpieczeństwa zabiegów upiększających (Odpowiedzialność za piękno, Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Poznać nowatorskie techniki regeneracji skóry, a także zdobyć wiedzę, jak zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług w branży beauty za pomocą SOCIAL MEDIA.

CZAS NA RELAKS

Po wielu emocjach czas na chwilę wytchnienia w specjalnie przygotowanych STREFACH RELAKSU. Tu będzie można naładować baterie na dalsze szaleństwo zakupów i udział w kolejnych punktach programu. Na najmłodszych zaś czekać będzie pełna atrakcji STREFA DLA DZIECI, a szalone warkoczyki, koki i kucyki wykonają fryzjerzy z przyjaznego dzieciakom i rodzicom ? gdańskiego Salonu CZUPRYNKI.
W STREFIE MODY Creative Zone by Maarwin&Ismena będzie można zasięgnąć porad stylistów i wizażystów, spotkać się z blogerami i fotografami oraz poznać najnowsze trendy w modzie na sezon 2020.

KONKURSOWE EMOCJE – trzymamy kciuki!

Po chwili odpoczynku czas na dalsze emocje. Niesłabnącą popularnością wśród uczestników i publiczności cieszą się konkursy towarzyszące targom już od wielu lat:
? MERCURIUS GEDANENSIS ? konkurs dla wystawców na najlepsze produkty prezentowane na Targach
? 9. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji KARNAWAŁ W RIO
? 20. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej ? FINAŁ I POKAZY MISTRZÓW
? 22. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NAIL MASTER CUP
? 7. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym
? MISTRZOWIE URODY – Gala Plebiscytu Dziennika Bałtyckiego o tytuł: Fryzjera Roku, Salon Fryzjerski Roku, Kosmetyczkę Roku, Studio Urody Roku, Stylistkę Paznokcia Roku, Make-up Artist Roku, Linergistkę Roku, Trenera Personalnego Roku, Dietetyka Roku oraz SPA Roku w województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim i zachodniopomorskim.

STREFY TEMATYCZNE, czyli jak się poruszać

W trzech halach wystawienniczych gdańskiego centrum AMBEREXPO swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy: kosmetyków profesjonalnych, kosmetyków do użytku domowego, kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci, podologii oraz wyposażenia i akcesoriów do salonów. Dla ułatwienia ekspozycja targowa podzielona została na strefy tematyczne:
? STREFY WYSTAWCÓW | kosmetyka i fryzjerstwo
? BEAUTY SHOW | pokazy trendów we fryzurach i w makijażu, konkursy, mistrzostwa |scena główna
? LOOK & LEARN | BEAUTY NEWS | prezentacje najnowszych zabiegów kosmetycznych | scena pokazowa
? BEAUTY CORNER |Make-Up Studio ? konsultacje z wizażystkami
? BARBER ZONE – kosmetyki i sprzęt do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu
? CREATIVE ZONE &FASHION BY MAARWIN&ISMENA | trendy na sezon 2020 , pokazy, spotkania ze stylistami, fotografem
? CONFERENCE AREA | wykłady i szkolenia dla profesjonalistów
? COMPETITION AREA | międzynarodowe konkursy i mistrzostwa
? STREFA EKO URODA | kosmetyki naturalne i ekologiczne
? STREFA ZATOKA PIĘKNA | medycyna estetyczna
? CHILL-OUT ZONE
? KIDS ZONE

URODA ? PO PROSTU PIĘKNE TARGI! więcej informacji: urodatargi.pl

termin: 05.10 sobota, godz. 10.00-18.00 | 06.10 niedziela, godz. 10.00-17.00
miejsce: AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Żaglowa 11
bilety: jednodniowy 15 zł, dwudniowy 25 zł , szkoły kosmetyczno-fryzjerskie ? jednodniowy 5 zł
goście branżowi ? po zarejestrowaniu wstęp bezpłatny
organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
dyrektor projektu: Dorota Solochewicz
dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl ? t. 58 55 49 204, 601 894 332
facebook

https://www.facebook.com/TargiUroda

Instagram

https://www.instagram.com/targiuroda/

PARTNERZY

Pomorska Izba Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Euro Fashion, Akademia Paznokcia, Europejska Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art, Barber Zone ? Wojciech Karwat, Akademia Barberingu Mayer and Matykiewicz, Maarwin, Ismena.
SPONSOR GŁÓWNY HAIR DESIGN: firma JBS
FUNDATORZY NAGRÓD HAIR DESIGN: sieć sklepów Fale Loki Koki, Husion
HOTEL PARTNERSKI: Golden Tulip
PATRONAT MEDIALNY: Akademia Paznokcia, Paznokcie, Fale loki koki, Kurier Fryzjerski, Barber Expert, Ekspert Pięknych Włosów, Hair Trendy, Radio Pasja, Najwspanialsze, Najwspanialsza.pl, Kosmetologiaestetyczna.com, Kosmetykaprofesjonalna.pl, Fryzjerzy.com, Magazyn Mademoiselle, trojmiasto.pl, Dziennik Bałtycki