Wydarzenia
0

Targi “Salon Wiosna” – luty 2011

Tysiące gości przybyło na targi ?Uroda?, które odbyły się 19-20 lutego w poszukiwaniu nowych inspiracji na wiosnę. XXX Jubileuszowe Targi Kosmetyczne, Spa, Paznokciowe i Solaryjne SALON WIOSNA zorganizowane zostały przez Związek Pracodawców- Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej. Te największe targi w branży kosmetycznej to nie tylko idealna okazja do poznania nowości, rozmowy z najlepszymi kosmetyczkami, to również możliwość uczestniczenia w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym ?Uroda i nauka?.

Podczas trwania targów odbyły się X Mistrzostwa Polski Nail Design w kategoriach akryl oraz żel ? finał Polski. Organizator zapewnił także dodatkowe atrakcje dla uczestników targów: konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, w tym konkurs dla Kosmetyczek, z główną nagrodą w wysokości 20 tysięcy zł.

Na naszym stoisku, Euro Fashion Akademia Paznokcia, prezentowane były między innymi żel-lakiery na naturalną płytkę. Ta metoda wśród uczestników targów wzbudziła ogromne zainteresowanie. Dostępne na stoisku promocje dodatkowo umilały zakupy.