Wydarzenia
477 0

Targi “Salon Wiosna” – luty 2011

Tysiące gości przybyło na targi ?Uroda?, które odbyły się 19-20 lutego w poszukiwaniu nowych inspiracji na wiosnę. XXX Jubileuszowe Targi Kosmetyczne, Spa, Paznokciowe i Solaryjne SALON WIOSNA zorganizowane zostały przez Związek Pracodawców- Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej. Te największe targi w branży kosmetycznej to nie tylko idealna okazja do poznania nowości, rozmowy z najlepszymi kosmetyczkami, to również możliwość uczestniczenia w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym ?Uroda i nauka?.

Podczas trwania targów odbyły się X Mistrzostwa Polski Nail Design w kategoriach akryl oraz żel ? finał Polski. Organizator zapewnił także dodatkowe atrakcje dla uczestników targów: konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, w tym konkurs dla Kosmetyczek, z główną nagrodą w wysokości 20 tysięcy zł.

Na naszym stoisku, Euro Fashion Akademia Paznokcia, prezentowane były między innymi żel-lakiery na naturalną płytkę. Ta metoda wśród uczestników targów wzbudziła ogromne zainteresowanie. Dostępne na stoisku promocje dodatkowo umilały zakupy.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!