Relacje, Wydarzenia
0

VI Dzień Stylisty – 12 czerwca 2016 – relacja

12 czerwca 2016 roku po raz szósty odbył się Dzień Stylisty Paznokci. W tym roku z okazji naszego święta “Akademia Paznokcia” wraz z partnerami przygotowała aż 60 zestawów nagród. Zorganizowano dwa konkursy, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem stylistów. Pierwszy polegał na przysłaniu zdjęcia z najnowszym numerem pisma “Akademia Paznokcia w roli głównej. Otrzymaliśmy bardzo kreatywne i ciekawe zdjęcia. Nagrodzone prace zostały opublikowane na naszym profilu na Facebooku. Do wygrania były zestawy startowe do manicure hybrydowego. nagrody_dzien_stylistyJuż 12 czerwca 2016 – VI Dzień Stylisty Paznokci!

VI Dzień Stylisty
Drugi konkurs został przeprowadzony na Facebooku, pod konkursowym postem trzeba było dokończyć zdanie: “Jestem stylistką paznokci, bo…” W ciągu kilku godzin było już ponad 300 komentarzy! Wasza wena twórcza oraz kreatywność i tym razem nas nie zawiodła.

W każdym konkursie nagrodziliśmy po 30 osób. Wybór zdjęć, jak i komentarzy był bardzo trudny. Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom za ufundowanie nagród, firmom: Eurofashion, Paznokcie, EF Exclusive, Star Nail & Cuccio, ESN, Chiodopro, Semilac, Olive Tree, Effective Nail, Indigo oraz Color Club. A wszystkim Stylistom dziękujemy za tak liczny udział w konkursach!

VI Dzień Stylisty

VI Dzień Stylisty