Relacje, Wydarzenia
0

VI Międzynarodowe Seminarium Akademii Paznokcia 13.05.2012 r., Dago Centrum, Warszawa

W niedzielę 13 maja odbyło się VI Międzynarodowe Seminarium Akademii Paznokcia. Pragnęliśmy, aby nasi wykładowcy przekazali uczestnikom seminarium jak najwięcej wiedzy i by zdradzili jak najwięcej sztuczek ułatwiających pracę w salonie. Seminarium rozpoczęło się wykładem Eriki Kovacs, węgierskiej stylistki, wielokrotnej laureatki mistrzostw w zdobieniu paznokci oraz instruktora w stopniu Master.
Nasza zagraniczna gwiazda pokazała trójwymiarowe zdobienia akrylowe oraz zdobienia metodą ?One Stroke?. Jako druga wystąpiła Ewa Kargetta, Dyplomowana Instruktorka Akademii Paznokcia EF. Ewa Kargetta pokazała jak szybko, higienicznie i bezboleśnie przeprowadzić depilację produktami Depi Care.

Po przerwie na kolejny wykład zaprosiła Monika Mielniczuk, Dyplomowana Instruktorka Akademii Paznokcia EF. Jej pokaz zachęcił wiele pań do wykonania zdobień mazakami Kuretake. Ich bajeczne kolory oraz łatwość aplikacji dają nieograniczone możliwości i są alternatywą dla zdobień wykonywanych farbami. Pani Monika pokazała również, jak szybko i z fantazją ozdobić krótkie salonowe paznokcie, co jest niezwykle ważne i użyteczne w codziennej salonowej pracy.

Po krótkiej przerwie, na kawę i ciasteczko, uczestniczki warsztatów udały się na pokaz Anny Gembali-Papież, właścicielki filii abc nailstore, instruktorki stylizacji i przedłużania paznokci oraz przedłużania i zagęszczania rzęs. Pani Anna pokazała jak przyspieszyć pracę w salonie oraz jakie zabiegi styliści paznokci mogą zaproponować mężczyznom, którzy przychodzą do salonu. Seminarium zakończyła druga część pokazu Eriki Kovacs poświęcona tworzeniu akwarelowych zdobień na paznokciach.

Podczas Seminarium odbywało się losowanie wielu nagród niespodzianek.

Wszystkim uczestnikom Warsztatów i Seminarium firma Euro Fashion zapewniła 10% rabat na zakupy, których mogli dokonać w siedzibie firmy oraz podczas seminarium w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo w naszym tegorocznym wydarzeniu. Dziękujemy za wprowadzoną atmosferę oraz za wszystkie miłe słowa. Dziękujemy Gościom, Prowadzącym – to dzięki Wam VI Międzynarodowe Warsztaty i Seminarium okazały się sukcesem.

Do zobaczenia za rok!

Serdecznie zapraszamy na wszystkie szkolenia, seminaria, pokazy, które będą organizowane przez ?Akademię Paznokcia?.