Relacje, Wydarzenia
0

Warsztaty z Viktorią Bezeka- relacja

W dniu 31 stycznia 2016 r. w siedzibie Redakcji ?Akademii Paznokcia? w Pruszczu Gdańskim odbyły się warsztaty “Trendy 2016” z Viktorią Bezeka- Dyplomowaną Instruktorką Euro Fashion Akademia Paznokcia. W spotkaniu uczestniczyło 12 stylistek, które z wielkim zaciekawieniem chłonęły wiedzę przekazywaną przez naszego Gościa.


Program dotyczył szybkich zdobień salonowych na hybrydzie i żelu. Viktoria zaprezentowała między innymi glass nails, czyli popularne tak ostatnio szklane paznokcie. Technika, bazująca na celofanie i lakierze żelowym, daje trójwymiarowy efekt rozbitego szkła, nie tylko efektownie wyglądającego, ale i odbijającego światło, co jeszcze bardziej podnosi jego atrakcyjność. Paznokcie z efektem rozbitego szkła można wystylizować za pomocą celofanu, naklejek bądź folii transferowej oraz, co ważne, niezbędnego w tym przypadku lakieru bazowego i top coat.

Stylistka pokazała efekt kociego oka. Lakiery magnetyczne to hit tego sezonu. Za ich pomocą możemy stworzyć na paznokciach różne oryginalne wzory. Wystarczy tylko przyłożyć załączony do opakowania magnes pod odpowiednim kątem do pomalowanego paznokcia, przytrzymać i gotowe!

Manicure ze zwierzęcymi motywami to propozycja dla tych z was, które nie boją się wyrazistych motywów i mocnych barw. Wzorów do wykorzystania jest mnóstwo, a inspiracje zaczerpnięto prosto z dzikiej przyrody – tropikalnej fauny i afrykańskiej sawanny. Jakie zwierzęce wzorki na paznokcie są najmodniejsze? Kursantki ćwiczyły panterkę, tygrysie paski, zebrę i żyrafie cętki. Lubiący intensywne kolory mogą skusić się na zwierzęcy manicure w rajskich barwach, ze wzorkiem przypominającym skórę węża, rybie łuski, pawie oczka czy skrzydła motyla.

Na warsztatach Viktoria pokazała jak tworzyć piękne, bajkowe postacie na paznokciach, nie zabrakło również odważnych zdobień etnicznych. Zaprezentowała również stosowane przez nią triki, które uczestniczki z powodzeniem będą mogły wykorzystać w swojej codziennej pracy w salonie.

Viktoria jest miłą, ciepłą i pełną pasji osobą. Bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy, podczas ćwiczeń i pokazów daje z siebie wszystko.

Na zakończenie rozdane zostały dyplomy uczestnictwa oraz prezenty od Akademii Paznokcia i Euro Fashion, a wszystkie Panie chętnie robiły sobie pamiątkowe zdjęcia z Viktorią. Dziękujemy wszystkim za miłą, pracowitą i wesołą atmosferę.
Dziękujemy również bardzo serdecznie naszemu Gościowi Specjalnemu Viktorii za przekazanie naszym uczestniczkom swojej wiedzy i pasji. Mamy nadzieje na kolejne tak miłe i pracowite spotkanie.