Archiwalne, Wydarzenia
0

Wiosenne BEAUTY FORUM!

8 i 9 marca w Warszawie odbędą się targi BEAUTY FORUM, największa w Polsce wiosenna impreza branży kosmetyki profesjonalnej, mająca już 17-letnią tradycję.

Jak zapewniają organizatorzy wyjątkowość tego wydarzenia i tajemnica sukcesu tkwi w różnorodności i złożoności oferty oraz bogactwie wrażeń jakie oferują targi. Firma Health and Beauty Media, która przygotowuje imprezę przekonuje, że warto odwiedzić Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie ósmego lub dziewiątego marca 2014 r, ponieważ targi BEAUTY FORUM to wyjątkowe połączenie imprezy wystawienniczej, obfitującej w nowości produktowe i innowacje biznesowe, z bogatą ofertą merytoryczną i warsztatową. Ponadto ekscytujący program mistrzostw i konkursów zapewnia dodatkowe atrakcje zarówno kandydatom, jak i zwiedzającym.

Po wiedzę na targi

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny (IFC), towarzyszący targom BEAUTY FORUM to znane i cenione w branży wydarzenie. Jak informują organizatorzy najlepsi z najlepszych podzielą się wiedzą z zakresu kosmetologii, stylizacji paznokci i specjalistycznej pielęgnacji stóp oraz podpowiedzą, jak rozwijać własną
karierę i prowadzić swój biznes. Z kolei specjaliści i pasjonaci trudnej dziedziny, jaką jest  mikropigmentacja zachęcani są do wykładów w ramach Międzynarodowego Kongresu Makijażu Permanentnego, którego konsultantem merytorycznym jest Pan Grzegorz Bek. Bogaty program, wyselekcjonowanych pod względem tematów szkoleń i warsztatów powinien zachęcić ambitnych profesjonalistów do poszerzenia swej dotychczasowej wiedzy. Aktualny program seminariów jest dostępny na stronie targów (www.beauty-fairs.com.pl). Tam też można dokonać zakupu w ramach przedsprzedaży. Już dziś można zarezerwować bilety wstępu zarówno na targi, jak i na poszczególne wykłady.

Konkursy do wygrania

Podczas BEAUTY FORUM rganizowanych jest szereg mistrzostw i konkursów dla profesjonalistów. Wizażyści zawalczą o tytuł mistrzowski w ramach Polskich Mistrzostw Makijażu, a uczniowie i studenci szkół kosmetycznych w Konkursie Młodych Talentów o Puchar Blue Diamond. Druga już edycja Konkursu Młodych Talentów o Puchar Red Diamond z pewnością zainteresuje uczniów szkół wizażu. Z kolei NailArt Trophy to arena zmagań najlepszych stylistów paznokci, którzy w ramach tej konkurencji mają okazję wykazać się kreatywnością, finezją i kunsztem. W czasie Polskich Mistrzostw Modelowania Paznokci liczy się przede wszystkich precyzja i zaangażowanie. Z regulaminem konkursów można się zapoznać na stronie targów BEAUTY FORUM (www.beauty-fairs.com.pl). Również tam można pobrać formularz zgłoszeniowy. Jak podkreślają organizatorzy warto pamiętać, że udział w wielu konkurencjach stanowi przepustkę na arenę międzynarodową.

Termin: 08-09 marca 2014

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska,
ul. Marsa 56c, Warszawa

Godziny otwarcia:
8 marca 2014 w godz. 10.00 ? 18.00
9 marca 2014 w godz. 10.00 ? 17.00

Przedsprzedaż biletów: do 14 lutego 2014 roku

Organizator:
Health and Beauty Media Sp. z o.o.,
ul. Królowej Marysieńki 9/10
tel.: + 48 (22) 858 79 55, 858 79 52
fax: + 48 (22) 858 79 53

e-mail: targi@health-and-beauty.com.pl
Informacje: www.beauty-forum.com.pl
www.beauty-fairs.com.pl