Archiwalne, Wydarzenia
0

Wyjątkowe warsztaty z Janą Duzanec – relacja

5-6 października 2015 roku w Akademii Paznokcia w Pruszczu Gdańskim zorganizowano warsztaty szkoleniowe oraz pokaz nowych produktów. Gościem specjalnym była niezwykle utalentowana Międzynarodowa Instruktorka Nails by Jana- Studio, Dyplomowana Instruktor Euro Fashion Akademia Paznokcia Jana Duzanec.

Warsztaty odbyły się na bardzo wysokim poziomie zdobienia artystycznego. Program obejmował interesującą część teoretyczną oraz praktyczną, gdzie uczestnicy mieli możliwość wyczarowania przepięknych ornamentów kwiatowych przy użyciu Paint gelów EF Exclusive.
Paint Gel to najnowszy hit w zdobieniu paznokci. Jest to farbka żelowa o unikalnej konsystencji, która zapewnia idealne krycie już przy pierwszej warstwie. Kolory Paint Gel są bardzo intensywne, a wykonywane wzory nie rozpływają się. Paint Gel to produkt, który sprawdza się nawet w najbardziej precyzyjnych zdobieniach, m.in. One Stroke.
Jana z każdym uczestnikiem warsztatów pracowała indywidualnie. Każdy mógł dopytać, poprawić ewentualne błędy, skorygować niedociągnięcia. Uczestnicy dzięki warsztatom zyskali nowe umiejętności, które będą mgli wykorzystać w zdobieniu paznokci w swoim gabinecie.
Spotkanie połączone było z poczęstunkiem i zakończyło się pamiątkowymi zdjęciami oraz
wręczeniem certyfikatów, potwierdzających uczestnictwo w warsztatach.
Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, a Janie jeszcze raz za to, że znalazła czas w swoim napiętym grafiku, aby przylecieć do Polski i poprowadzić warsztaty w Akademii Paznokcia.