Relacje, Wydarzenia
0

XV Mistrzostwa Zdobienia Paznokci Nail Art Poland i International Nail Art Championship już za nami!


Dnia 30 września 2012r. w hali Amber Expo w Gdańsku, podczas Targów Fryzjersko-kosmetycznych Uroda, odbyły się XV Mistrzostwa Zdobienia Paznokci Nail Art Poland i International Nail Art Championship i International Nail Art Championship, nad którymi patronat medialny objęło pismo “Akademia Paznokcia“. Organizatorami mistrzostw była firma Euro Fashion Akademia Paznokcia oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie..


Tematem był “Rok smoka”. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem podjęli się tego tematu, co zaowocowało wielobarwnymi charakteryzacjami oraz ciekawymi i niebanalnymi zdobieniami paznokci. Poprzez chińską cesarzową po dzielną wojowniczkę, od kolorowych smoków po tygrysa, przepiękne stroje, makijaże, detale – przez chwilę czuliśmy się jak w Chinach!

Jurorzy wyłaniając laureatów brali pod uwagę kilka istotnych kryteriów- zgodność z tematem, kompozycję i kolorystykę zdobienia, oryginalność pomysłu, umiejętność posługiwania się obraną techniką oraz wrażenia ogólne i efekt końcowy.

Jury w składzie:
Sylwia Woś Malissa – przewodnicząca jury
Andrea Szalay – Węgry
Daria Kieruzel – Astonishing Nails
Elżbieta Wojtas – La Femme
Ewa Ciechacka – Akademia Paznokcia
Magda Rosin – sędzia techniczny
po dokonaniu wnikliwej oceny wyłoniło zwycięzców:

I miejsce: Izabela Reśnagroda 5500zł (w tym 1000zł gotówka, szkolenie instruktorskie oraz nagrody rzeczowe)

II miejsce: Robert Klonowski

   

nagroda 2000zł (w tym 700zł gotówka, nagrody rzeczowe)

III miejsce: Joanna Rozwadowska

 

nagroda 1000zł (w tym 400zł gotówka, nagrody rzeczowe)

Sponsorzy:
Euro Fashion, Ra Nails, EfExclusive, ESN, Nail harmony, Christrio, Entity, ImpressioNails, 4Pro Nail Tech, Olive Tree Spa Clinic, Flarelash, CLD, Color Club, Estelina, Elegance, INM, Lechat

Zwycięzca ma prawo reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Nailympics w Londynie.