Relacje, Wydarzenia
0

18 Nail Art Poland 2015 Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci International Nail Art Championship – relacja

Dnia 4 października 2015 roku, podczas trwania Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich Uroda w Gdańsku, odbyły się Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci Nail Art PolandRoraz International Nail Art Championship 2015, nad którymi patronat medialny objęło pismo ?Akademia Paznokcia?. Mistrzostwa zorganizowała firma Euro Fashion Akademia Paznokcia przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi. Tematem tegorocznych mistrzostw był ?Świat bajek?.

12107985_893646167356576_1374584182257195982_n

W tym roku zdobienia wykonywane na paznokciach modelek i modeli były z założenia płaskie, co zgodne jest z obowiązującymi na całym świecie trendami w nail art. Poziom mistrzostw był niezwykle wysoki, zdobienia oraz stroje bajkowe, kolorowe i niezwykle precyzyjne, dlatego przed Jury stało nie lada trudne zadanie. Jury w składzie: Sylwia Woś-Malissa ? przewodnicząca Jury, Prezes ds. Edukacji, Międzynarodowy Instruktor, Redaktor Naczelna pisma ?Akademia Paznokcia?; Jana Duzanec ? utalentowana stylistka z Chorwacji, znana w całej Europie, Międzynarodowy Instruktor Euro Fashion Akademia Paznokcia, dystrybutor EFexclusive; Joanna Nawrocka ? Dyplomowany Instruktor Stylizacji Paznokci abc nailstore, Laureatka wielu krajowych i zagranicznych mistrzostw Nail Design, m.in. dziesięciokrotna Mistrzyni Polski Nail Design; Paulina Pastuszak ? Instruktor i dystrybutor Nail Artists w Polsce, Mistrzyni Świata z Monachium, siedmiokrotna finalistka Mistrzostw Polski oraz laureatka wysokich miejsc w Pradze, Londynie, Rzymie. Monika Szurmiej-Tutaj ? Członek Indigo Young Team, właściciel Centrum Szkoleniowego, od 11 lat w branży, specjalizujaca się w metodzie żelowej oraz zdobieniu farbkami, wybrało zwycięzców:

Laureatka I miejsca Mistrzostw nail Art wraz z modelką

I miejsce

I miejsce ? Aleksandra Wąs ? nagrody o wartości 2200 zł w tym bon o wartości 1000 zł do wykorzystania na zakup produktów w firmie Euro Fashion, bon o wartości 1000zł do wykorzystania na warsztaty, pokazy, szkolenia w firmie Euro Fashion Akademia Paznokcia, statuetka, dyplom, prenumerata pisma ?Akademia Paznokcia? i nagrody rzeczowe od Organizatora oraz sponsorów.

Laureat II miejsca Mistrzostw nail Art wraz z modelką

II miejsce

II miejsce ? Robert Klonowskibon o wartości 700 zł do wykorzystania na zakup produktów w firmie Euro Fashion, statuetka, dyplom, prenumerata pisma ?Akademia Paznokcia? i nagrody rzeczowe od Organizatora oraz sponsorów.

Laureatka III miejsca Mistrzostw nail Art wraz z modelką

III miejsce

III miejsce ? Alena Kapriz ? bon o wartości 400 zł do wykorzystania na zakup produktów w firmie Euro Fashion, statuetka, dyplom, prenumerata pisma ?Akademia Paznokcia?.

 Laureatka I miejsca zdobyła prawo do reprezentowania Polski podczas mistrzostw Nailympia w Londynie.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 Laureacie Mistrzostw Nail Art wraz z Jurorami

Sponsorami nagród byli:

stand